Kontakt

Välkommen att ta kontakt med oss. Vårt huvudkontor ligger i Borås. Våra filialer finns i Göteborg, Varberg och Sundsvall. Längst ned finner du telefonnummer och adresser till kontoren.

Läs mer om vår integritetspolicy.

Joakim Törnblad
VD

0705-136677
joakim.tornblad@magnusmalarn.se

Anders Bylund
Arbetschef

0708-111342
anders.bylund@magnusmalarn.se

Lars-Eje Augustsson
Depåchef Halland/Gbg

0730-870357
larseje.augustsson@magnusmalarn.se

Niclas Lindberg
Arbetsledare Borås

0761-971991
niclas.lindberg@magnusmalarn.se

Niclas Johansson
Arbetsledare Göteborg

0701-482398
niclas.johansson@magnusmalarn.se

Stefan Westmar
Kalkylator

0708-359252
stefan.westmar@magnusmalarn.se

Petri Brunbäck-Köngäs
Miljö/kvalitet

0706-042644
petri.kongas@magnusmalarn.se

Elisabeth Friis-Henningsson
Ekonomichef

0708-853919
elisabeth.henningsson@magnusmalarn.se

Irene Ljungberg
Ekonomiassistent

0761-602522
irene.ljungberg@magnusmalarn.se

Erik Sjölund
Depåchef Sundsvall

0738-269004
erik.sjolund@magnusmalarn.se

Erik Bemerfalk
Golv & Kakel

0708-854155
erik.bemerfalk@magnusmalarn.se